Kategorie
Biuro Rachunkowe KonektoSmart - POMOC

Kontakt z firmą PPM

W razie jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z nami, a niezwłocznie pomożemy Ci je rozwiązać. Aby ułatwić biurom księgowym kontakt, umożliwiliśmy realizowanie go bezpośrednio z systemu KonektoSmart. Sprawdź jak w łatwy sposób i sprawnie możesz skontaktować się z nami poprzez moduł naszego systemu.

Pomoc w rozwiązywaniu problemów z KonektoSmart

Przesyłanie wiadomości do firmy PPM

Moduł Kontakt [1] znajduje się w panelu bocznym okna programu. Po jego naciśnięciu w obszarze głównym pojawi się strona Skontaktuj się z nami. Znajdziesz tu panel z polami do przesłania wiadomości oraz tematy pomocy na najczęściej zadawane pytania i problemy. Zamieściliśmy tam również dane teleadresowe do naszej Firmy, aby umożliwić Ci kontakt w formie tradycyjnej.

Jeżeli masz jakieś sugestie do naszego systemu lub uwagi o nim, albo nie potrafisz rozwiązać swojego problemu z KonektoSmart, możesz napisać do nas wiadomość korzystając z poniższego formularza. Wystarczy, że wpiszesz temat wiadomości i czego ona dotyczy, a następnie przyciskiem Wyślij wiadomość [2] prześlesz ją do nas.

Okno do przesyłania wiadomości i z tematami pomocy
Rys. 1. Okno z tematami pomocy i do przesyłania wiadomości

Tematy pomocy

Wyszczególniliśmy tematy pomocy, które szybko mogą wskazać Ci jak rozwiązać Twój problem. Jeżeli problem jest typowy lub wcześniej już z takim się zetknęliśmy, odpowiedzi znajdziesz w linku KonektoSmart – najczęściej zadawane pytania. Po jego naciśnięciu zostaniesz przeniesiony na stronę programu do zakładki Pomoc techniczna. Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Przejrzyj je, bo być może właśnie tu dowiesz się jak rozwiązać swój problem z KonektoSmart. Jeżeli któreś z pytań dotyczy Twojego problemu, odpowiedź rozwinie się po naciśnięciu znaku + [3].

Wybór tematu pomocy
Rys. 2. Wybór tematu pomocy
Wybór tematu pomocy
Rys. 2a. Wybór tematu pomocy

W tematach pomocy masz też wszystko czego potrzebujesz do instalacji i konfiguracji programu KonektoSync. Z tego miejsca możesz pobrać plik instalacyjny. Wybierz link KonektoSync – pobierz program, a w oknie które pojawi się na ekranie wciśnij przycisk Pobierz program [4]. Jeżeli potrzebujesz wsparcia przy instalacji programu KonektoSync, kliknij w link KonektoSync – instrukcja instalacji.

Pomoc z KonektoSync
Rys. 3. Pomoc z KonektoSync – pobierz program

Konfigurację programu ułatwi Ci dokument zamieszczony w linku KonektoSync – konfiguracja programu i aktualizacja danych (pdf) [5].

Pomoc z KonektoSync
Rys. 3a. Pomoc z KonektoSync – opis konfiguracji

Ze strony KonektoSmart masz również możliwość przesyłania do nas wiadomości tekstowych. Na końcu strony z Pomocą techniczną znajduje się link do okna wiadomości.
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – skontaktuj się z nami
Po wybraniu linku zostaniesz przeniesiony na stronę oknem wiadomości. Uzupełnij dostępne pola. Pamiętaj o potwierdzeniu, zapoznania się z klauzulą informacyjną [6]. Po zaznaczeniu tej opcji wybierz przycisk Wyślij wiadomość [7].

Przesyłanie wiadomości ze strony KonektoSmart
Rys. 4. Przesyłanie wiadomości ze strony KonektoSmart

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

sixteen + 18 =