O nas

Jako firma PPM od wielu lat działamy na rynku IT, wspierając naszych klientów z wielu branż, również księgowej. Właśnie z racji naszej współpracy z biurami księgowymi i tworzeniu dla nich dedykowanych rozwiązań wspierających ich codzienną pracę, postanowiliśmy razem stworzyć KonektoSmart.

Mamy świadomość, że nie każde biuro posiada odpowiednie zasoby by stworzyć własny system, jest to proces kosztowny i czasochłonny, wymagający dużej wiedzy. My proponujemy uniwersalne rozwiązanie przy niewielkim koszcie, aby każde biuro rachunkowe mogło się rozwijać i proponować swoim klientom nowoczesne rozwiązania. Przy tak dużej konkurencji na rynku, jest to najlepszy sposób aby wyróżnić swoje biuro i zachęcić klientów do korzystania z usług.

Wiemy również o tym, że w gąszczu zmieniających się przepisów podatkowych jak i otoczenia, w którym biura księgowe muszą się poruszać, stanowi dla nich problem. Nie mają czasu na śledzenie tych zmian, walcząc z codziennymi zadaniami. Ideą naszą jest „ściągnięcie” z barków księgowego codziennych, czasochłonnych, rutynowych prac aby mogli rozszerzać swoją wiedzę. Aby księgowy nie był postrzegany jako „wklepywacz faktur” lecz by stanowił merytorycznego partnera dla firm, które obsługuje.

Blog ten jest pewnego rodzaju zebraniem wiedzy i dobrych praktyk, które zebraliśmy na przestrzeni kilkunastu lat współpracy z biurami rachunkowymi. Opisuje on typowe problemy techniczne i sposoby radzenia sobie z nimi. Buduje świadomość, że biuro rachunkowe w szybko zmieniającym się świecie internetu, jest w stanie przetrwać, rozwijać się i stać się nowoczesnym partnerem i pracodawcą.

Jesteśmy zawsze otwarci na pytania i sugestie. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów w potrzebie i jeśli nawet nie będziemy w stanie czegoś sami zrobić to zawsze doradzimy.


Zapraszamy do zapoznania się z artykułami pomagającymi rozwiązać Wasze codzienne bolączki techniczne oraz opisującymi nasz specjalnie stworzony dla biur księgowych system KonektoSmart . Będzie nam również miło jeśli napiszą do nas Państwo na adres e-mail: kontakt@konektosmart.pl .