Programy księgowe zintegrowane z KonektoSmart

 • Buchalter –  księgowość dla małych i średnich firm – prowadzących podatkową księgę przychodów i rozchodów, płatników VAT, rozliczających się w formie ryczałtu, zobowiązanych do rejestracji sprzedaży detalicznej za pomocą urządzeń fiskalnych i biur rachunkowych.

więcej – http://www.grafsoft.com.pl/index.php/id/2 

 • Fakt –  Oprogramowanie finansowo księgowe służące do prowadzenia kompleksowej obsługi rachunkowej małych i średnich firm. Program składa się z wielu modułów obsługujących różne obszary działalności firmy, w tym prowadzenie księgowości, obsługę magazynu, sprzedaż, kadry i płace.

więcej – https://fakt.com.pl/ 

Programy z grupy Insert :

 • Rachmistrz GT – Program do prowadzenia uproszczonej księgowości dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów oraz płatników podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. 

więcej – https://www.insert.com.pl/programy_dla_firm/ksiegowosc_i_finanse/rachmistrz_gt/opis.html 

 • Rewizor GT – to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest z uwzględnieniem Ustawy o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

więcej – https://www.insert.com.pl/programy_dla_firm/ksiegowosc_i_finanse/rewizor_gt/opis.html 

 • Rachmistrz nexo – to system obsługi uproszczonej księgowości, który jest częścią zintegrowanego pakietu InsERTnexo. System przeznaczony jest dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

więcej – https://www.insert.com.pl/programy_dla_firm/ksiegowosc_i_finanse/rachmistrz_nexo/opis.html 

 • Rewizor nexo – to nowoczesny system wspomagający prowadzenie pełnej księgowości, który jest częścią zintegrowanego pakietu InsERTnexo. System ten wspiera księgowych na każdym etapie pracy.

więcej – https://www.insert.com.pl/programy_dla_firm/ksiegowosc_i_finanse/rewizor_nexo/opis.html 

 • Gratyfikant nexo – to system, który jest częścią zintegrowanego pakietu InsERTnexo. Kompleksowo wspomaga obsługę kadr i płac w małych i średnich firmach oraz w biurach rachunkowych.

więcej – https://www.insert.com.pl/programy_dla_firm/kadry_i_place/gratyfikant_nexo/opis.html 

 • Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji niezbędnych w dziale kadr i płac. Umożliwia prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat i rachunków, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych.
 • ——————————————————————————————–

  • Mała Księgowość RP – Program dla biur rachunkowych, obsługujących małe i średnie firmy oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Umożliwia rozliczanie podatku dochodowego, prowadzenie ewidencji oraz bezpieczne przechowywanie wszystkich dokumentów.

  więcej – http://malaksiegowosc.ekiosk.pl/ 

  • Raks – Program księgowy do prowadzenia pełnej księgowości, pozwalający kontrolować aktualną sytuację firmy. 

  więcej – https://www.raks.pl/program-ksiegowy 

  • Reset2 Księga – to program księgowy umożliwiający kompleksowe prowadzenie księgowości w formie księgi przychodów i rozchodów bądź ryczałtowej ewidencji przychodów. Zawiera wiele modułów dodatkowych, pozwalających na prowadzenie wszystkich wymaganych ewidencji oraz na pełne rozliczenie firmy i jej właścicieli z urzędem skarbowym.

  więcej – https://reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega 

  • Reset2 Firma – to połączenie programu księgowego zależnie od rodzaju prowadzonej księgowości – R2fk lub R2księga oraz programu do prowadzenia faktur i obsługi magazynu R2faktury. 

  więcej – https://reset2.pl/oferta/standard/r2firma 

  • Super Księga Podatkowa – to program księgowy do prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów lub rozliczania Ryczałtu Ewidencjonowanego. Program uzupełniają moduły: Płace i ZUS, Środki Trwałe, Kilometrówka, Delegacje krajowe i zagraniczne, Fakturowanie, Magazyn, Podatek VAT wraz z JPK_VAT.

  więcej – https://www.ksiega-podatkowa.pl/  

  • Symfonia SAGE – to oprogramowanie księgowe umożliwiające dokonywanie operacji księgowych, monitorowanie finansów, przetwarzanie deklaracji VAT. Zawiera także aplikacje do obsługi dokumentów handlowych, magazynowych i kasowych.

  więcej – https://www.sage.com/pl-pl/   

  • Finka – to zestaw programów wspierających firmy. Zawiera programy do prowadzenia finansów i księgowości, księgi przychodów i rozchodów, sprzedaży i fakturowania, kadr i płac, gospodarki magazynowej i ewidencji środków trwałych.

  więcej – https://finka.pl/  

  • Wapro – to oprogramowanie ERP dla firm. Wspomaga wszystkie obszary działalności handlowej firmy, Ponadto zawiera program do pełnej obsługi księgowości w małych i średnich firmach, do prowadzenia księgi podatkowej małej firmy i system kadrowo-płacowy.

  więcej – https://wapro.pl/ 

  • Ramzes – to aplikacja z modułami sprzedażowymi i do prowadzenia uproszczonej lub pełnej księgowości. Wyposażona jest też w moduły do prowadzenia kadr pracowników zatrudnionych na różnych typach umów z zachowaniem archiwalnych danych. 

  więcej – https://www.auratech.pl/aplikacjaramzes/ 

  • Enova365 – System ERP enova365 to program do zarządzania firmą. W firmie wspiera sprzedaż, zarządzanie kontaktem z klientami, obsługę zamówień, gospodarkę magazynową, kadry, płace, HR, finanse i księgowość. 

  więcej – https://www.enova.pl/ 

  • Optima – Program obsługujący wszystkie formy księgowości – od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów (KPiR), aż po pełną księgowość.

  więcej – https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/ksiegowosc/ 

  • KPR Chudzikiewicza – to Podatkowa Księga Przychodów i Rozchodów według stanu prawnego na rok 2020. Program współpracuje z systemem e-Deklaracje, e-JPK, i obejmuje wynagrodzenia pracowników. Przy rozliczeniach z ZUS współpracuje z Programem Płatnika w wersji z 10.02.2002.

  więcej – https://bcsopot.com.pl/

  Ognik – to program dla Biur Podatkowo-Księgowych, księgowość dla firm niezależnie od formy – prowadzących księgi handlowe, księgę przychodów czy ryczałt, dla Fundacji i Stowarzyszeń, dla wspólnot mieszkaniowych, dla Rad Rodziców i dla Syndyka. To program skierowany do tych podmiotów, gdzie księgowością zajmuje się jedna osoba lub niewielki zespół. 

  więcej – https://ognik.com.pl/

  Varico KPiR – to program do księgowości; prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów lub ewidencji ryczałtowej w małych i średnich przedsiębiorstwach.

  https://web.varico.pl/kpir-ksiega-przychodow-i-rozchodow/

  StreamSoft PC Biznes – Pakiet programów dla mikro i małych firm oraz biur rachunkowych.