Kategorie
O KonektoSmart Prowadzenie biura księgowego

Automatyzacja – jak zacząć? Webinary KonektoSmart startują w tym tygodniu!

Czy wiesz, że możesz oszczędzić wiele czasu i nerwów korzystając z automatyzacji w swoim biurze księgowym? To proste! Aby ją wdrożyć przy pomocy naszej platformy potrzebujesz zaledwie 30 minut. Co więcej, możesz zrobić to samodzielnie, bez znajomości jakichkolwiek zaawansowanych technologii. A potem? A potem już z górki: możesz rozsiąść się wygodnie w fotelu i patrzeć, jak zestawienia same wysyłają się do Twoich klientów (automatyczne powiadomienia o dacie opłat i dostarczenia dokumentów też). 

Co na to Twoi klienci?  Cieszą się z wygody mając dostęp do swoich danych 24/7 przez panel online i aplikację mobilną! Nie muszą dzwonić z pytaniami o wysokość składek i podatków do zapłacenia w danym miesiącu. Nie tracą czasu na dojazd do biura, żeby dostarczyć teczkę (albo tylko kilka!) papierów. Zamiast tego wystawiają faktury z systemu i przesyłają potrzebne dokumenty do swojego konta w KonektoSmart. 

Niedawno pisaliśmy, dlaczego warto wystawiać u nas faktury. Ale (oczywiście) to nie wszystko! KonektoSmart ma wiele przydatnych funkcji z którymi warto się zapoznać (tak jak niedawno wprowadzony OCR dokumentów w wersji BETA). 

Automatyzacja to cenny atut, szczególnie dla mniejszych firm w dzisiejszych, co tu dużo mówić, trudnych czasach. Może ona pomóc w budowaniu przewagi nad konkurencją, dobrze więc jest wiedzieć, co można zrobić, aby unowocześnić swoje biuro i ułatwić sobie życie. 

O tym wszystkim opowiemy na naszych darmowych webinarach, które w tym tygodniu startują dla szerokiej publiczności (26-28.11.2020 – link do wydarzenia na Facebooku). Spotkania składać się będą z prezentacji funkcji KonektoSmart oraz panelu Q&A podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Prosimy o każdorazowe zarezerwowanie sobie około 1,5h. 

Zapisy na inne, dogodne dla Ciebie terminy dostępne są TUTAJ.

Warto wspomnieć, że po każdym szkoleniu wysyłamy uczestnikom materiały dodatkowe które systematyzują wiedzę przekazaną na spotkaniu. Zawierają one ponadto inne pomoce przydatne przy rozwijaniu własnego biura rachunkowego.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!