Kategorie
Co nowego w KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart – czerwiec 2020

Razem z początkiem czerwca pojawiło się w KonektoSmart kilka zmian, które opisaliśmy poniżej. Na końcu wpisu znajdują się również informacje o dalszych planach na ten miesiąc.

Integracja z programem Super Księga Podatkowa

Do listy programów współpracujących z KonektoSmart, dołączyła Super Księga Podatkowa. Po jej konfiguracji w KonektoSync dane będą automatycznie importowane, wyświetlane i aktualizowane w KonektoSmart.

Mail o przesłanych dokumentach

Obecnie, jeśli biuro księgowe wyśle dokumenty do klienta i zaznaczy “Poinformuj klienta o nowych dokumentach”, otrzyma on powiadomienie w aplikacji i przeglądarce, oraz wiadomość e-mail.

Widok dodawania dokumentów przez biuro księgowe
Widok wiadomości e-mail wysłanej do klienta z informacją o nowych dokumentach

Wystawianie faktur – faktura VAT marża

Do modułu faktur został dodany nowy typ faktury VAT marża.

Widok formularza wystawiania faktury VAT marża
Wygenerowany podgląd faktury VAT marża

Nadchodzące zmiany

Obecnie pracujemy między innymi nad integracją z programami Finka, Ramzes i Enova365. Integrację planujemy zakończyć do końca czerwca.

2 odpowiedzi na “Co nowego w KonektoSmart – czerwiec 2020”

Dzień dobry, nie mamy integracji z Optimą w wersji chmurowej, integrujemy tylko wersję stacjonarną i nie mamy na ten moment innej możliwości. Jednakże nasza platforma jest niezależna od używanego programu księgowego. Można jej używać również bez integracji. W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu poprzez chat email: kontakt@konektosmart.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *