Kategorie
Co nowego w KonektoSmart O KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart ? Kwiecień 2022

Przedstawiamy kilka nowości, które pojawiły się niedawno w systemie KonektoSmart.

Możliwość dodania i edycji podatków VIU-DO i VII-DO z walutą

W panelu biura księgowego po zaciągnięciu danych o podatkach w walucie Euro, informacja o walucie pojawi się obok podatku, również w panelu klienta będzie wyświetlany podział na podatki w EUR i PLN.

Przycisk zamknij miesiąc wysyła wszystkie dokumenty klienta do panelu biura księgowego

Jeśli klient w swoim panelu kliknie przycisk „Zamknij miesiąc”, to wszystkie, nawet niewysłane dokumenty z danego miesiąca pojawią się w panelu biura.

Zestawienia – „ręczna” wysyłka przypomnień o dostarczeniu dokumentów z zakładki Zestawienia

Oprócz przypomnień, które automatycznie wysyłane są do klientów z systemu, można wysłać przypomnienie o konieczności dostarczenia dokumentów „ręcznie”. Wystarczy wejść w zakładkę Zestawienia, w panelu biura, zaznaczyć na liście firmę/firmy do których chcemy je wysłać i kliknąć „Przypomnij o dostarczeniu dokumentów”. Otworzy się okno z treścią wiadomości do edycji i listą adresatów. Po kliknięciu „Wyślij”, klient otrzyma przypomnienie na e-mail oraz jako wiadomość w swoim panelu i aplikacji mobilnej.

Rozszerzenie możliwości pracy z terminalem 

Jeśli aktualizacja automatyczna KonektoSync uruchamia się na innym systemie, niż aplikacja kliencka, to umożliwiamy ustawienie własnej ścieżki do pliku konfiguracyjnego programu KonektoSync. Dzięki temu zmiany będą widoczne zarówno dla aktualizacji automatycznej jak i ręcznej. Szczegółowy opis znajduje się w tym wpisie.

Dodanie nowej kolumny „Data sprzedaży” w widoku listy faktur sprzedażowych w panelu biura księgowego

Rozszerzenie w module faktur możliwości wyboru stawek VAT obowiązujących w krajach UE 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *