Kategorie
Co nowego w KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart – lipiec 2020

Integracja z kolejnym programem

Wprowadziliśmy możliwość integracji z nowym programem księgowym. Tym razem do grona programów synchronizujących się z KonektoSmart, dołączył Ramzes.

Dodanie nowego pola mailowego dla pracownika

W przypadku kiedy pracownik biura księgowego zarejestrował się w systemie na swój adres email, a chce do kontaktów z klientami używać innego (na przykład ogólnego adresu biura), może dodać go w ustawieniach w polu „adres do korespondencji”. Dodać email korespondencyjny może biuro księgowe jak również pracownik. Opcja znajduje się w ustawieniach.

Wystawianie faktur – dodanie do formularza adresu email kontrahenta

W formularzu wystawiania faktury pojawiło się nowe pole „adres email”. Po wpisaniu maila kontrahenta, uzupełnieniu formularza i kliknięciu „zapisz i wyślij mailem”, system wyśle dokument na adres z formularza. Przy kolejnym wystawianiu faktury dla danego klienta (w opcji wystawiania podobnej faktury), adres email zostanie skopiowany.
Nie jest on widoczny na wygenerowanej fakturze.

Możliwość włączenia wysyłki kopii maili do klientów na adres biura

Jeśli chcesz, aby każdy mail, który idzie z KonektoSmart do Twojego klienta znalazł się również na Twojej poczcie, możesz włączyć tę opcję w zakładce „Komunikacja z klientem”. Kopia wiadomości będzie ukryta, więc klient nie zobaczy, że została wysłana również do Ciebie.

Zmiana treści maila z dostarczaniem dokumentów

Aby klient, który dostarczył już dokumenty i otrzyma wiadomość
o zbliżającym się terminie dostarczeniu dokumentów nie czuł się zdezorientowany, zmieniliśmy treść powiadomienia: „Prosimy o jak najszybsze dostarczenie dokumentów. Jeśli dokumenty zostały już dostarczone, prosimy o zignorowanie tej wiadomości”.

Dodanie ulotki dla klientów biura do stopki na stronie KonektoSmart

Aby ulotka dla klientów biura była stale dostępna, dodaliśmy ją jako link do stopki strony. Po kliknięciu na link, otworzy się wersja pdf z możliwością pobrania, czy wydrukowania ulotki.

Co dalej?

W następnym etapie planujemy wdrożyć integrację z programem Enova365 oraz Wapro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzy × cztery =