Kategorie
Co nowego w KonektoSmart O KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart? Listopad 2022

Zapraszamy na przegląd nowości wprowadzonych w listopadzie 2022.

Kopiowanie wartości
z poprzedniego miesiąca dla kolumn własnych

Jeśli biuro w zakładce „Zestawienia” ma stworzone własne kolumny, może kopiować ich zawartość, aby była widoczna w aktualnym miesiącu. Wystarczy kliknąć ikonkę kopiowania w nagłówku kolumny, a wszystkie dane uzupełnione w poprzednim miesiącu będą skopiowane do aktualnego miesiąca.

Import csv po stronie PABK

W zakładce zestawienia w panelu biura dodaliśmy możliwość zaimportowania pliku csv z wyciągiem bankowym (przy włączonej kolumnie „Płatności za usługi księgowe”). Dzięki temu kolumna z płatnościami uzupełni się automatycznie informacjami z wyciągu. W kolumnie będzie widoczna data przelewu bez kwoty. Opcja importu csv dla biur księgowych jest bezpłatna.

Dodanie nowych typów kolumn własnych – kolumna z datą i pracownikami

Podczas dodawania nowej kolumny w zakładce „Zestawienia„, można wybrać dwa nowe typy kolumn – kolumna z datą oraz kolumna z pracownikami (imię i nazwisko pracownika wybierane jest z listy).

Kopiowanie daty płatności
z deklaracji klienta

Jeśli klient zadeklarował, że faktura za usługi księgowe została przez niego opłacona, biuro może jednym kliknięciem skopiować wszystkie zadeklarowane daty, a one pojawią się w kolumnie „Płatności za usługi księgowe„.

Nowa numeracja automatyczna faktur NNNN – roczna

Dodaliśmy nowy format numeracji faktur „NNNN”.

Logo biura w widoku mobilnym

W aplikacji dla systemu iOS oraz nowej wersji aplikacji na system Android dodaliśmy wyświetlanie logo biura (jeśli została wykupiona taka opcja).