Kategorie
Co nowego w KonektoSmart O KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart? Luty 2021

Wysyłka SMS

Od teraz oprócz wiadomości systemowych i e-mail można wysyłać klientom automatycznie wiadomości SMS z zestawieniem czy przypomnieniami. Więcej na ten temat znajduje się we wpisie:
https://blog.konektosmart.pl/wysylka-wiadomosci-sms/

Kolejkowanie wysyłki wiadomości email

Niektórzy klienci zgłaszali nam problem z własną pocztą email skonfigurowaną w systemie, ponieważ ich serwery wysyłkowe mają ograniczenia na ilość wysłanych maili w tym samym momencie.
Obecnie dzielimy wiadomości na „paczki” i wysyłamy w ilości 10 wiadomości na minutę. Powoduje to, że do niektórych klientów wiadomości docierają nieco później, ale omijamy w ten sposób problem z limitem wysyłek. Limit można zmienić ręcznie w ustawieniach poczty w panelu biura księgowego.

Dodanie okienka na dodatkową wiadomość przy wysyłaniu logów

W programie KonektoSync w zakładce „dziennik zdarzeń” istnieje możliwość wysłania informacji o błędzie, a teraz dodatkowo można zamieścić własny komentarz.

Pobieranie danych do JPK_FA z wszystkich faktur sprzedażowych

Każda faktura sprzedażowa dodana do systemu i zatwierdzona, będzie mogła zostać pobrana jako plik JPK_FA, gotowy do zaimportowania do programu księgowego.

Pobieranie przez klientów biura zestawienia dokumentów sprzedażowych

Klient biura może pobrać zestawienie swoich dokumentów sprzedażowych w formie pliku xls. Wystarczy, że w zakładce z dokumentami sprzedażowymi kliknie trzy kropki i w podmenu pokaże się opcja pobrania zestawienia faktur.