Kategorie
Co nowego w KonektoSmart O KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart – październik 2020

Zapraszamy na odsłonę październikowych nowości, które pojawią się na platformie 22.10.20.

OCR dokumentów – wersja BETA

Nasz zespół jest nadal w trakcie rozwijania opcji OCR-owania dokumentów. Chcemy wyposażyć ten moduł w elementy sztucznej inteligencji, aby algorytm uczył się na każdej dodanej fakturze, co zapewni w większości przypadków niemal 100% zgodność z oryginalną fakturą. Dopracowanie tego elementu jest naszym priorytetem, zdecydowaliśmy jednak przedstawić go Państwu już teraz w wersji BETA, dzięki której zapoznacie się z wyglądem i działaniem tej funkcji.
Prosimy o opinie dotyczące sposobu wyświetlania i edytowania informacji, czy wszystko jest czytelne i wystarczająco intuicyjne.
Opcja ta jest bezpłatna, więcej informacji znajduje się we wpisie:
https://blog.konektosmart.pl/wersja-beta-ocr/

Masowe włączanie/wyłączanie modułu faktur na liście firm

Dodaliśmy możliwość włączenia i wyłączenia modułu faktur dla wielu użytkowników jednocześnie. Aby to zrobić, należy zaznaczyć na liście firmy i wybrać działanie z listy opcji. Po kliknięciu „Ustaw” pojawi się okienko z prośbą o potwierdzenie.

włącz moduł faktur

Informacja od klienta o chęci skorzystania z modułu faktur

Jeśli klient biura jest zainteresowany włączeniem modułu faktur, od teraz może zakomunikować to jednym przyciskiem. Biuro w efekcie otrzymuje mail z tą informacją.

przycisk chęci skorzystania z modułu faktur
Wysłane zgłoszenie o włączenie moduł faktur

Dodanie identyfikatora podatkowego – Inny

Na końcu listy identyfikatorów podatkowych przy wystawianiu faktury dodaliśmy opcję “Inny”, aby można było wpisać identyfikator jako kombinację dowolnych znaków przy wystawianiu faktur dla firm spoza Unii Europejskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *