Kategorie
Co nowego w KonektoSmart O KonektoSmart

Co nowego w KonektoSmart – październik 2020

Zapraszamy na odsłonę październikowych nowości, które pojawią się na platformie 22.10.20.

OCR dokumentów – wersja BETA

Nasz zespół jest nadal w trakcie rozwijania opcji OCR-owania dokumentów. Chcemy wyposażyć ten moduł w elementy sztucznej inteligencji, aby algorytm uczył się na każdej dodanej fakturze, co zapewni w większości przypadków niemal 100% zgodność z oryginalną fakturą. Dopracowanie tego elementu jest naszym priorytetem, zdecydowaliśmy jednak przedstawić go Państwu już teraz w wersji BETA, dzięki której zapoznacie się z wyglądem i działaniem tej funkcji.
Prosimy o opinie dotyczące sposobu wyświetlania i edytowania informacji, czy wszystko jest czytelne i wystarczająco intuicyjne.
Opcja ta jest bezpłatna, więcej informacji znajduje się we wpisie:
https://blog.konektosmart.pl/wersja-beta-ocr/

Masowe włączanie/wyłączanie modułu faktur na liście firm

Dodaliśmy możliwość włączenia i wyłączenia modułu faktur dla wielu użytkowników jednocześnie. Aby to zrobić, należy zaznaczyć na liście firmy i wybrać działanie z listy opcji. Po kliknięciu „Ustaw” pojawi się okienko z prośbą o potwierdzenie.

włącz moduł faktur

Informacja od klienta o chęci skorzystania z modułu faktur

Jeśli klient biura jest zainteresowany włączeniem modułu faktur, od teraz może zakomunikować to jednym przyciskiem. Biuro w efekcie otrzymuje mail z tą informacją.

przycisk chęci skorzystania z modułu faktur
Wysłane zgłoszenie o włączenie moduł faktur

Dodanie identyfikatora podatkowego – Inny

Na końcu listy identyfikatorów podatkowych przy wystawianiu faktury dodaliśmy opcję “Inny”, aby można było wpisać identyfikator jako kombinację dowolnych znaków przy wystawianiu faktur dla firm spoza Unii Europejskiej.