Kategorie
O KonektoSmart

Jak pobrać plik csv z banku do importu wyciągu bankowego?

W panelu klienta w KonektoSmart dostępna jest opcja importu wyciągu bankowego. Pliki importowane są w formacie CSV, przeczytaj jak pobrać takie pliki w obsługiwanych przez nas bankach.

mBank

Aby pobrać plik wyciągu bankowego z mBanku, po wejściu do panelu banku wybierz Płatości->Zestawienie operacji, wybierz okres z którego chcesz pobrać dane, oraz format zestawienia jako CSV i pobierz plik.

ING Bank Śląski

Po zalogowaniu do panelu banku wybierz „Historia„, ustaw okres za który chcesz poprać dane oraz konto, a następnie „Pobierz historię do pliku„. W okienku wybierz format pliku CSV i kliknij „Pobierz„.

Millenium

Zaloguj się do panelu online Millenium i wybierz: „Moje finanse„.
W menu, wybierz: „Wyciąg z historii transakcji„. W „Wyciąg z historii transakcji” wybierz: Format pliku: CSV. Ustaw okres za jaki chcesz pobrać informacje, oraz zaznacz konta z których chcesz eksportować dane. Kliknij „Pobierz„.

PKO BP

Po wejściu w panel online PKO BP kliknij „Historia„->”Zrealizowane„. Na samym dole listy transakcji znajduje się podsumowanie, kliknij „Pobierz zestawienie„. Po otwarciu okienka wybierz „CSV” i pobierz plik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =