Kategorie
O KonektoSmart

Nadchodzą zmiany!

Już 3 marca ProFirma zmienia się w KonektoSmart!
Idzie wiosna, ponoć to dobry czas na zmiany. A nie są one dla nas obce – wciąż rozwijamy nasz system, wprowadzamy nowe rozwiązania i analizujemy jak wpływa on na pracę biur księgowych. Liczba naszych klientów stale się powiększa, a my staramy się dostosowywać do ich wymagań. Postanowiliśmy więc, że zmienimy nazwę na taką, która lepiej odda idee, które nam przyświecają i podkreśli nowoczesność rozwiązania. Tak właśnie powstało KonektoSmart.

Skąd ta nazwa?

Konekto – ponieważ łączymy biura księgowe z ich klientami, aby przez 24h na dobę mieli oni dostęp do ważnych dla ich firm informacji. Również biura otrzymują od swoich klientów dokumenty i faktury, co usprawnia pracę obu stron.

Smart – dlatego, że robimy to sprytnie, wykorzystując automatyzację, która wykonuje część powtarzalnych zadań, pozwalając biurom księgowym skupić się na doradztwie klientom.

Od 3 marca zapraszamy pod nowy adres www.konektosmart.pl, a my tymczasem nadal będziemy się rozwijać i wprowadzać nowe rozwiązania, łączące biura księgowe i ich klientów.

Pozdrawiamy!

Zespół KonektoSmart.