Kategorie
Biuro Rachunkowe - pomoc O KonektoSmart Samouczek KonektoSmart

Wyświetlanie logo biura księgowego

Chcesz aby klienci po zalogowaniu do aplikacji czy panelu online widzieli logo Twojego biura? Nic prostszego!

Własne logo w panelu klienta, aplikacji mobilnej i panelu biura, podniesie Twój prestiż i utrwali w pamięci klientów nazwę Twojego biura.

Aby włączyć opcję logo, przejdź do panelu biura > Ustawienia > Identyfikacja wizualna i kliknij w przełącznik. Następnie kliknij „Dodaj logo biura” i wybierz plik z logo.

Ważne! Logo najlepiej będzie wyglądało w poziomie, jeśli Twoje logo jest np. kwadratowe, możesz zamiast tego dodać np. grafikę z nazwą firmy.
Po włączeniu identyfikacji wizualnej masz 24 godziny, zanim naliczona będzie kwota za tę opcję, możesz więc sprawdzić, czy wygląd logo Cię satysfakcjonuje. Możesz też napisać do nas na adres kontakt@openprojects.com.pl i poprosić o przygotowanie grafiki z nazwą biura, która będzie dobrze wyglądała w panelu i aplikacji mobilnej.

W opcjach identyfikacji wizualnej pojawi się też unikalny link do panelu logowania, który możesz przesłać klientom i pracownikom. Jest to gwarancja, że za każdym razem podczas logowania będzie widoczne logo biura. W przypadku kiedy użytkownik wejdzie ze standardowego linka, logując się przez konektosmart.pl, będzie widział logo za każdym razem podczas logowania, aż do momentu, w którym wyczyści pliki cookies w swojej przeglądarce. W takim przypadku będzie widzieć logo biura dopiero po zalogowaniu, a nie już od ekranu logowania.

Logo biura widoczne jest:

  • podczas logowania do panelu online
  • po zalogowaniu w panelu biura
  • po zalogowaniu w panelu klienta
  • po zalogowaniu w aplikacji mobilnej
Widok logowania do panelu biura i klienta
Panel biura księgowego
Panel klienta
Aplikacja mobilna dla klientów biura

Opłata za identyfikację wizualną naliczana jest miesięcznie, zgodnie z cennikiem https://konektosmart.pl/cennik/